Pierwsza profesjonalna flota hausbotów na obszarze Pętli Żuław i Kanału Ostródzko-Elbląskiego

Jachty projektowane na bazie bogatych doświadczeń, testowane podczas europejskich ekspedycji, z powodzeniem użytkowane i czarterowane w wielu destynacjach!

Nasze doświadczenie – gwarancją Waszych wymarzonych wakacji!

HOT News

NOWE DESTYNACJE!

Wielka Pętla Wielkopolski, Odra, Kanał Gliwicki, Wielkie Jeziora Mazurskie, Kanał Augustowski, Niemcy (Berlin, Brandenburgia, Meklemburgia), Rep. Czeska (Kanał Baty), Europa Zachodnia. 

 

WENECJA naszą Vistulą !

Nowość - od jesieni 2017r.

 

PROMOCJA FIRST MINUTE!

10% upustu przy podpisaniu umowy do 2017.12.31.

Mapa proponowanych tras

czartery żegluga wiślana

Witam Serdecznie na pokładzie Żeglugi Wiślanej!

Łukasz Krajewski

Łukasz Krajewski
pionier hausbotingu w Polsce, twórca i właściciel Żeglugi Wiślanej

Moim celem jest udostępnienie zwykłym ludziom, wodniakom i tym którzy nic wspólnego z wodą nie mieli, możliwości poznania polskich śródlądowych szlaków wodnych z pokładu hausbota, czyli prostego w obsłudze jachtu motorowego, którym podróż zapewnia zarazem komfort i bezpieczeństwo oraz mnóstwo niezapomnianych wrażeń!

Zmiana przepisów dotyczących wymaganych uprawnień do prowadzenia łodzi motorowych umożliwiła nam wypożyczanie jachtów bez patentów. Dlatego przed rejsem organizujemy kompleksowe, kilkugodzinne szkolenie, po którym można samodzielnie prowadzić jacht. Czarterujący otrzymuje również dokładne mapy i locje szlaku wraz z cennymi wskazówkami organizacyjnymi i turystycznymi.

Z przyjemnością i dumą przedstawiam pierwszy zaprojektowany i zbudowany w naszej własnej stoczni jacht motorowy klasy Vistula Cruiser 30. Nasz hausbot to sposób na aktywny, rodzinny wypoczynek!

Zapraszam do zapoznania się z nowymi modelami – Vistula Cruiser 30 S i SE!

Trzon floty stanowią naszej własnej produkcji jachty motorowe Vistula Cruiser 30. Jednostki projektowane na bazie bogatych doświadczeń, testowane podczas europejskich ekspedycji, z powodzeniem użytkowane i czarterowane w wielu destynacjach. W ofercie mamy też większe (Haber 33 Reporter) i mniejsze hausboty (Weekend 820).

Zmiana przepisów dotyczących wymaganych uprawnień do prowadzenia łodzi motorowych umożliwiła nam wypożyczanie jachtów bez patentów.

Przed rejsem organizujemy kompleksowe, kilkugodzinne szkolenie, po którym można samodzielnie prowadzić jacht. Czarterujący otrzymuje również dokładne mapy i locje szlaku wraz z cennymi wskazówkami organizacyjnymi i turystycznymi.

Zapewniamy pełen zakres pomocy technicznej i wsparcie logistyczne na trasie.

Pokonanie proponowanych przez nas różnorodnych tras nie stanowi problemu i nie jest męczące, zawsze starcza czasu na wypoczynek i podziwianie niezwykłej przyrody oraz poznanie niezliczonych walorów turystyczno-krajoznawczych regionu (wspaniałe miasta, ciekawe zabytki, obiekty hydrotechniczne - śluzy, mosty zwodzone i wiele, wiele innych).

Filmy

Nasze ekspedycjeDoświadczenie w organizacji czarterów i doskonaleniu konstrukcji produkowanych jachtów zdobywaliśmy podczas organizowanych przez nas europejskich ekspedycji.

Ekspedycje

Media o Nas

Nasza działalność i dokonania w zakresie popularyzacji hausbotingu zostały docenione przez wiodące media w kraju i za granicą. Poniżej kilka wybranych publikacji. Więcej do pobrania ze strony
Media o Nas  

Proponowane trasy

Pętla Żuławska

Pętla Żuławska - wynajem jachtu, czarter Żuławy, rejs Pętla Żuław. Oferujemy czartery jachtów motorowych bez patentu na pętli żuławskiej.

   Więcej  

Wielka Pętla Wielkopolski

Wynajem jachtu bez uprawnień, czarter barki. Wielka Pętla Wielkopolski. Zapraszamy na rejs (bez uprawnień). Houseboat, Jacht na Wielkiej Pętli Wielkopolski.

   Więcej  

Włochy - Laguna Wenecka

Włochy - Laguna Wenecka. Wynajem jachtu, czarter - rejs (bez uprawnień). Zimowy urlop na pokładzie hausbota? Czemu nie! Zapraszamy do naszej oferty.

   Więcej  

Rep. Czeska - Kanał Baty

Rep. Czeska - Kanał Baty czarter jachtów motorowych bez patentu. Wynajem barki na trasie Rep. Czeska - Kanał Baty. Zapraszamy do naszej oferty wynajmu barki

   Więcej  

Odra

Żegluga Wiślana, Odra, czartery jachtów motorowych bez patentu na odrze. Oferujemy również czarter na pętli żuławskiej, żuławach, Rybinie i zalewie wiślanym

   Więcej