Aktualnosci

Aktualności

Od 2020r. AKTUALNOŚCI dostępne na Facebooku https://www.facebook.com/zeglugawislana/?locale=pl_PL

Więcej

Rozpoczęcie sezonu 2019

Nasze jachty zostały zwodowane na przystani w Błotniku. Po przepłynieciu do nowej bazy w Rybinie są już gotowe do czarterów. Se (...)

Więcej

Saoną w górę

Kolejny etap podróży to rzeka Saona od Lyonu do St-Jean-de-Losne. Przepiękne krajobrazy, zabytkowe miasta i wspaniała załoga! Wi (...)

Więcej

Kanał du Midi

Kanał du Midi to prawdziwa mekka hausbotingu! Przyjeżdżają to ludzie z całego świata żeby rozpocząć swoją wodniacką przygodę. S (...)

Więcej

Przez Saonę na Rodan

Rzeką Saoną, przez przepiękne Chalon dotarliśmy w końcu do Lyonu, gdzie wpada ona do Rodanu. Po drodze świętowaliśmy otwarcie butel (...)

Więcej

Już na Saonie!

Dotarliśmy do Saony. Druga część kanału też zachwyca - przepłynięcie przez tunel, aleja platanowa, przepiękne średniowieczne mias (...)

Więcej

Zakończenie sezonu 2018

Sezon 2018 zakończony! Jak widać jachty spoczęły na brzegu - na zdjęciu Marina Ślesin. Dziękujemy wszystkim gościom, którzy  (...)

Więcej

Czarter barki Wenecja

Nasza "Ania" zacumowana na wyspie Murano, tuż obok kawiarni serwującej znakomite espresso i sklepiku ze słynnymi szklanymi wyr (...)

Więcej

Wenecja zdobyta!

Po 175 km podróży dotarliśmy do celu, czyli Wenecji. Po drodze wyspa Burano (na pierwszym zdjęciu). Jest pięknie. Zapraszamy do  (...)

Więcej

Koper

Projekt Wenecja wszedł w decydującą fazę. Po 26 godzinach jesteśmy w Koprze, w Słowenii. Ania już w wodzie. Pierwszy raz pływa w s? (...)

Więcej