Produkcja i sprzedaż jachtów motorowych (Hausebotów)

Produkcja i sprzedaż jachtów motorowych (Hausebotów)

W naszej nowo otwartej stoczni jachtowej produkujemy własnej konstrukcji jachty motorowe Vistula Cruiser 30, zabudowywane i wyposażane wedle indywidualnych życzeń klientów. Bogate doświadczenie, systematycznie zdobywane podczas rejsów po trudnej nawigacyjnie Wiśle i innych rzekach i kanałach w Polsce, pozwoliło nam wyjść naprzeciw oczekiwaniom wodniaków i konstruować jachty doskonałe do eksploatacji na europejskich wodach śródlądowych i przybrzeżnych. W ofercie sprzedaży mamy też używane jachty motorowe.

Aby móc swobodnie poruszać się po często trudnych nawigacyjnie wodach śródlądowych nasze jachty mają stosunkowo małe zanurzenie i masę, odpowiednio dobrane silniki i przełożenia. Jednocześnie zapewniają pełen komfort podczas długiej podróży – standardowym wyposażeniem jest oprócz łazienki z WC i prysznicem z ciepłą wodę, także centralne ogrzewanie, w pełni wyposażona kuchnia z lodówką oraz radio i telewizor z DVD.

Każdy jacht posiada wygodne miejsca do spania W TRZECH NIEZALEŻNYCH, WYDZIELONYCH POMIESZCZENIACH dla siedmiu dorosłych osób oraz szafki na ubrania i rzeczy osobiste. Charakterystyczny jest obszerny kokpit zakończony pawężą, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w turystyce rodzinnej, szczególnie z małymi dziećmi.

Przed deszczem i słońcem kokpit osłania dach, który pełni również funkcję bagażnika dla rowerów. W razie niepogody można zasłonić część lub cały kokpit dopinanymi do dachu i pokładu elementami z materiału. Dzięki wyposażeniu w duże zbiorniki paliwa i wody oraz pojemne akumulatory, systematycznie doładowywane podczas pracy silnika, jednostki są właściwie samowystarczalne. Dlatego zamiast nocować w ciasnych przystaniach możemy rozkoszować się dziką przyrodą podczas postoju przy piaszczystym brzegu lub wyspie.

Dla jeszcze bardziej spragnionych ciszy i spokoju znaleźliśmy nowatorskie i ekologiczne rozwiązanie – napęd elektryczny zasilany z wydajnych akumulatorów.

Zapraszam do zapoznania się z nowymi modelami  
Vistula Cruiser 30 S i SE!