Rodzinny wypoczynek

Rodzinny wypoczynek

Rejs po Wiśle może być znakomitym sposobem na rodzinne, pełne wrażeń, wakacje również z najmłodszymi dzieciakami... 

Wisła to, poza dziką przyrodą, również wspaniała „interaktywna” lekcja historii. Przepływa ona przecież przez jedne z ciekawszych, pod względem krajoznawczym, zakątków Polski.  To właśnie wzdłuż jej brzegów kształtowała się przez wieki historia naszego kraju. W ten sposób młodzi ludzie będą mogli „na żywo” poznać rzeczy, o których uczyli się w szkole – zwiedzić zabytki, muzea, miejsca wielkich bitew i rozejmów... Również podczas wycieczek rowerowych, gdyż każdy jacht wyposażony jest w komplet rowerów dla wszystkich pasażerów, także małe rowerki dla dzieci i foteliki dla najmłodszych milusińskich.

Wisła to wreszcie nie lada atrakcja dla wędkarzy i miłośników przyrody. Dlatego każda jednostka wyposażona jest w lornetkę i wędkę. Wbrew obiegowym opiniom wiślana woda znakomicie nadaje się do kąpieli, a rozległe piaszczyste plaże zachęcają do rodzinnego wypoczynku i opalania. Aby sprostać wymaganiom naszych najmłodszych pasażerów często organizujemy wypady na place zabaw, do stadnin koni i rodzinnych parków rozrywki, takich jak Park Jurajski w Bałtowie i Solcu Kujawskim.

Nasze jachty zapewniają pełen komfort podczas długiej rodzinnej podróży – standardowym wyposażeniem jest oprócz ubikacji z WC i zewnętrznym prysznicem z ciepłą wodą, także centralne ogrzewanie, w pełni wyposażona kuchnia z lodówką, ciepłą i zimną wodą. Dzięki wyposażeniu w duże zbiorniki paliwa i wody jednostki są właściwie samowystarczalne – dlatego zamiast nocować w ciasnych przystaniach, których i tak jest niewiele, możemy rozkoszować się dziką przyrodą podczas nocnego cumowania przy wiślanym piaszczystym brzegu lub wyspie. Kogo jednak znuży biwakowe życie, może skorzystać z któregoś ze współpracujących z nami położonych blisko brzegu hoteli, pensjonatów, czy campingów i zamiast na pokładzie - tam właśnie wziąć prysznic lub zanocować – wszystko to jesteśmy w stanie zorganizować