Eventy - oferta dla firm

Eventy - oferta dla firm

Wiślany rejs może być znakomitym sposobem na zorganizowanie imprezy integracyjnej dla pracowników i kontrahentów Państwa firmy. W sumie na pięciu jachtach może swobodnie przebywać i nocować 35 osób. Jeżeli jednak grupa okazałaby się liczniejsza jesteśmy w stanie zorganizować dodatkowe miejsca. 
Dzięki wyposażeniu w duże zbiorniki paliwa i wody nasze jachty są właściwie samowystarczalne – dlatego zamiast nocować w ciasnych przystaniach, których i tak jest niewiele, możemy rozkoszować się dziką przyrodą podczas nocnego cumowania przy wiślanym piaszczystym brzegu lub wyspie. Kogo jednak znuży biwakowe życie, może skorzystać z któregoś ze współpracujących z nami położonych blisko brzegu hoteli, pensjonatów, czy campingów i zamiast na pokładzie - tam właśnie wziąć prysznic lub zanocować – wszystko to jesteśmy w stanie zorganizować.

Wspólny rejs po pięknej, dzikiej rzece, połączony ze zwiedzaniem okolic, obserwacją niezmąconej cywilizacją przyrody i wędkowaniem oraz zdobywaniem umiejętności nawigacyjnych (korzystanie z kompasu, logu, GPS oraz „czytanie mapy”) w oczywisty sposób wzmacnia więzi międzyludzkie, tworzy korzystną atmosferę do integracji i zacieśnienia współpracy.

Oprócz wymienionych wcześniej atrakcji jesteśmy w stanie zorganizować również między innymi: paintball, strzelanie, przejażdżki quadami i samochodami terenowymi, biegi na orientację, wyścigi skuterami wodnymi, loty samolotem, lotnią, paralotnią, szybowcem lub balonem, plenerowe pokazy światła i dźwięku (w tym lasery i ognie sztuczne) i wiele, wiele innych...