Reaktywacja 2019! Wracamy na wiślany szlak

Reaktywacja 2019! Wracamy na wiślany szlak

Reaktywacja 2019! Wracamy na wiślany szlak . Nasza najnowsza propozycja to WISŁA ŚRODKOWA – samodzielne czartery Vistuli z bazy w Płocku.

Czartery barek na Wiśle są nie lada atrakcją dla miłośników przyrody i historii. Wiślany rejs naszą Vistulą to sposób na rodzinne, pełne wrażeń, wakacje...

Niezwykłość Wisły polega na tym, że pomimo dynamicznego rozwoju cywilizacyjnego, pozostała nadal dzika, dziewicza i w pewnym sensie niedostępna.

„Środkowy odcinek Wisły wyróżnia się pod względem walorów przyrodniczych dzięki zachowanemu naturalnemu charakterowi. Rzeka rozlewa się tu na szerokość od 600 do 1200 m. Widziana z lotu ptaka zadziwia mozaiką piasku, wody i zieleni, którą tworzą znajdujące się w jej korycie ławice, łachy i kępy. Wygląd koryta rzeki podlega nieustannym zmianom – piaszczyste wyspy ulegają niszczeniu, to znów powstają w innym miejscu.”

Odkryj z Żeglugą Wiślaną ostatnią dziką rzekę w Europie!

Szczegóły na http://zeglugawislana.pl/trasy/new-wisla-srodkowa-samodzielne-wynajmy-jachtow.html

Czarter barki, czarter jachtów motorowych bez patentu, zapraszamy do naszej oferty. Oferowane trasy: Pętla Żuławska, Kanał Ostródzko-Elbląski, Wielka Pętla Wielkopolski